BARBONE GAME

Modelová řada Barbone Game je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří potřebují pro svou činnost velmi výkonné pracovní stanice. Tyto počítače jsou zároveň vhodné pro hraní nejmodernějších her ve vysokém rozlišení nebo pro různé graficky náročné aplikace. Řadu Game reprezentují modely Barbone Eagle, jež jsou postaveny na nejnovější generaci procesorů Intel Haswell, a modely Barbone Hornet, které využívají nejmodernějších procesorů AMD s architekturou VISHERA.

Aby bylo možné využít všech možností, které moderní hry nabízí, je nezbytné, aby byl počítač s tímto cílem již od počátku navržen. Základem herní sestavy je vždy výkonná grafická karta, která společně se zbytkem počítače vytváří ideální podmínky pro hraní her. Barbone Game jsou vhodné pro každého, kdo potřebuje extrémní výkon, vysokou spolehlivost a velkou kapacitu pevného disku pro uložení Vašich dat. Vybrané modely jsou navíc vybaveny rychlými disky SSD, které zrychlují start operačního systému a běh aplikací o desítky procent.

Počítače řady Game jsou umístěny ve špičkových skříních, které mají zajištěno výborné odvádění tepla od komponent, prachové filtry a umožňují i snadné přetaktování či upgrade komponent.

Výkonem nadupané
herní sestavy