BARBONE OFFICE

Zástupcem kancelářské řady Office jsou modely Barbone Fénix. Ty jsou vhodné pro uživatele, kteří potřebují kvalitní a rychlý počítač pro běžnou práci v kanceláři. Firemní uživatelé ocení zejména velmi dobrou cenu této řady, za kterou získají počítač, který zvládne běžnou kancelářskou agendu, práci s e-maily, psaní dokumentů, práci ve firemním informačním systému, práci na internetu a základní kancelářské aplikace - Word, Excel, Outlook, účetnictví a další programy. Nemusíte se ale bát, že počítače zvládnou pouze výše zmíněné aplikace. Přehrávání MP3, videa a podle konfigurace i přehrávání a vypalování DVD je pro kancelářský počítač hračkou. Nejvyšší model je taktéž vhodný pro použití v domácnostech jako tzv. HTPC, kdy slouží počítač zároveň jako multimediální centrum a domácí kino.

Díky použití nejnovějších komponent vydrží počítač běžné pracovní nasazení po mnoho let a při nízké spotřebě, což je při současných cenách elektrické energie důležitým měřítkem. Úsporné technologie jsou založeny na nejnovějších procesorech Intel druhé generace vyrobených s co nejmenšími rozměry (a tím i nižší spotřebou). Také další značkové komponenty byly vybírány s ohledem na dlouhou životnost. Počítače Barbone Fenix jsou umístěny v kompaktní skříni formátu microATX, která nezabírá mnoho prostoru.

Všechny kancelářské počítače Barbone Fénix se vyznačují nízkou hlučností a hlavně nízkou cenou, který je základním argumentem pro zvolení právě této modelové řady.

Spolehlivý pomocník
i pro náročnější